Meble dla firm

Wyposażymy Twoją przestrzeń firmową w wysokiej jakości meble biurowe lub przemysłowe

Kompleksowo wyposażymy Twoją przestrzeń biurową w meble najwyższej jakości

Biuro wyposażone w funkcjonalne meble

Na czym polega nasza usługa?

Zajmujemy się sprzedażą używanych markowych mebli biurowych. Głównym założeniem jest sprzedaż towarów dostępnych bezpośrednio w naszym magazynie. Opieramy się głównie na sprzedaży wysyłkowej. Szczególnie wyspecjalizowaliśmy się zakresie markowych foteli biurowych. Skupiamy się na doradztwie i rozwianiu wątpliwości, jeśli chodzi o nowoczesne meble biurowe. Są meble, które ze względu na swoją specyfikę nie nadają się do każdego zastosowania. Otwarcie o tym mówimy i proponujemy inne rozwiązanie do Twojego biura. Na pierwszym miejscu stawiamy dopasowanie mebli biurowych oraz świadomość o zakupionym towarze.

Nasza usługa polega na dostarczaniu w krótkim terminie foteli i krzeseł klasy premium oraz biurek i szaf metalowych. Realizujemy zamówienia do biur z powierzchnią open space, biur w firmach, recepcji, hoteli, restauracji oraz wielu innych.

Dopasowanie fotela

Fotele biurowe, które są narzędziem pracy dla Twojego zespołu, powinny być wygodne, odpowiednio dopasowane do charakteru i czasu pracy w biurze. Gwarantuje to zadowolenie pracownika i przywiązanie do stanowiska pracy.

Obsługa posprzedażowa

Proponujemy pomoc nie tylko przed zakupem, ale nasze podejście obejmuje również wsparcie techniczne oraz rozwiązywanie problemów po zakupie mebli biurowych.

Planowanie dostawy

Własne pojazdy dla realizacji dużych zamówień oraz współpraca z kurierami w zakresie dostawy mniejszych zakupów pozwalają nam na precyzyjne zaplanowanie dnia dostawy do Twojego biura.

Wysyłka foteli do testów

Jeśli planujesz urządzić kilka stanowisk pracy, ale nie wiesz, jakie fotele będą komfortowe dla wszystkich, to przygotowaliśmy dla Ciebie usługę sprzedaży na próbę.

Jakie meble dostarczamy?

Asortyment jest na bieżąco aktualizowany i dostępny dla Ciebie na naszej stronie internetowej. Jeśli w podanym asortymencie naszego sklepu poszukujesz stylowe marki i modele, które nie są dostępne, to jako sprawdzony dostawca jesteśmy w stanie dla Ciebie wyszukać potrzebne meble biurowe.

Dostarczamy głównie markowe fotele biurowe, czyli takie, których cena sklepowa najczęściej oscyluje w granicach się od 800 EUR – 2000 EUR.  Z kolei szafy do przechowywania dokumentów i akcesoria biurowe dostarczamy tylko i wyłącznie wykonane z metalu, które cechują trwałe rozwiązania konstrukcyjne. Ponadto nadają się do ponownego wykorzystania bez konieczności utylizacji.

Udaj się do naszego sklepu i poznaj takie produkty jak meble biurowe, meble gabinetowe, krzesła biurowe, szafki do gabinetu, półki do segregatorów i komody na akta, które ze względu na trwałość posłużą długie lata.

Krzesła i fotele biurowe

Fotele uznawane za najlepsze, czyli fotele zaprojektowane do pracy 24/7 w biurze, które nie tracą swoich właściwości oraz są ergonomiczne z zasady działania, a nie tylko z nazwy. Zaufaj opiniom milionów użytkowników na całym świecie pracującym setki godzin przy biurku.

Biurka

Biurka z różnym rozmiarem blatu oraz rozmaite ze względu na wyposażenie. Najczęściej są to stoły do pracy siedzącej, ale dostępne również biurka z ręczną lub elektryczną regulacją wysokości do pracy siedząco-stojącej.

Szafy metalowe na dokumenty

Szafy ognioodporne do ochrony dokumentacji przed pożarem w biurze lub trafieniem w niepowołane ręce. Są to metalowe meble o wadze ok 200 kg zamykane na klucz przeznaczone do przechowywania dokumentów zgodnie z RODO.

Oraz wiele innych mebli

Hokery, pufy, kanapy i ścianki akustyczne, stoły konferencyjne, sejfy, kontenerki biurowe, fotele gabinetowe, meble do poczekalni, krzesła konferencyjne oraz meble designerskie.

Jak wygląda współpraca z Brastech?

Na każdym etapie zakupu odpowiadamy na wszystkie Wasze pytania i pilnujemy, aby przedstawić Wam funkcjonalność mebli oraz rozwiązanie problemów, o których istnieniu możecie jeszcze nie wiedzieć.

Pomożemy urządzić Twoją przestrzeń firmową

Wypełnij formularz, nasz ekspert dobierze najlepsze meble do Twoich potrzeb i poinformuje Cię o naszej propozycji.

KROK 1

Wypełnij formularz.

KROK 2

Zarezerwuj około 10 minut na rozmowę.

KROK 3

Zadzwonimy do Ciebie za około 30 minut.

KROK 4

Asia, Kamil lub Marcin przedstawią najlepsze rozwiązania dla Twoich potrzeb.

Kamil Żmuda-Trzebiatowski - portret. Właściciel Brastech - Meble dla firm i przemysłu

Wypełnij formularz.
Oddzwonimy w 30 minut!

Kompleksowo wyposażymy Twoją firmę, magazyn, warsztat, halę produkcyjną w meble najwyższej jakości

Meble magazynowe i meble warsztatowe w ofercie Brastech

Na czym polega nasza usługa?

Zajmujemy się sprzedażą używanych szaf metalowych. Oferujemy naszym klientom zestaw mebli dostępny bezpośrednio w naszym magazynie. Produktem wiodącym są solidne szafy z zamknięciem roletowym. Są to nieprzeciętne szafy, których waga zazwyczaj około 100 kg stawia je na pierwszym miejscu pod względem jakości w porównaniu do pozostałej oferty na rynku. Ze względu na różne środowiska pracy i magazynowania dobieramy najbardziej odpowiedni model spełniający swoje zadanie.

Nasza usługa polega na dostarczaniu w krótkim terminie metalowych szaf z półkami, regałów, szafek na wieszaki dla pracowników. Dla wymagających klientów, którzy do charakteru wykonywanej pracy potrzebują mebli z szufladami lub pojemnikami, umieściliśmy specjalne wyposażenie w naszym sklepie internetowym. Oferowane szafki, wyposażenie i akcesoria są dostępne dla naszych klientów indywidualnych oraz firm. Podajesz nam charakterystykę pomieszczenia i materiały, które chcesz magazynować, a my zajmujemy się resztą.

Obsługa posprzedażowa

 

Oferujemy pomoc nie tylko przez zakupem, ale nasze podejście obejmuje również wsparcie techniczne oraz rozwiązywanie problemów po zakupie.

 

Planowanie dostawy

Własne pojazdy dla realizacji dużych zamówień oraz współpraca z kurierami w zakresie dostawy mniejszych zamówień pozwalają nam na precyzyjne zaplanowania dnia dostawy.

 

Wynajem wózka do transportu szaf

 

Jeśli nie wiesz, jak przetransportować szafę z miejsca rozładunku palety do punktu docelowego to skorzystaj z usługi najmu wózka, dzięki temu swobodnie ustawisz szafę w miejscu, którym chcesz.

 

Podzielony zakup

 

Jeśli nie wiesz, ile potrzebujesz szaf, aby zagospodarować przestrzeń, to proponujemy rozwiązanie zakupu podzielonego w czasie. Po tym, jak umeblujesz pierwszą dostawę możesz dokupić dokładnie tyle szaf, ile potrzebujesz.

Jakie meble dostarczamy?

Asortyment jest zawsze na bieżąco aktualizowany i dostępny dla Ciebie w naszym sklepie. Jeśli poszukujesz konkretnych modeli lub interesują Cię produkty w większych ilościach niż podane na stronie, to skontaktuj się z nami.

Dostarczamy szafy i regały, które są w całości wykonane z metalu. Oferujemy meble z pólkami w różnych wysokościach tj. 75 cm, 100 cm, 120 cm, 130 cm, 140 cm, 150 cm i 200 cm, o szerokości w zakresie od 80 cm do 120 cm i głębokości od 30 cm do 50 cm. Możesz też zaopatrzyć się u nas w meble o różnym przeznaczeniu, dzięki czemu jednym zakupem zyskujesz oszczędność w czasie i dostawie. Nawet takie życzenie jak szafa w kolorze żółtym lub czerwonym jest w zasięgu naszych możliwości.

Stoły warsztatowe

 

Głównie nowe stoły warsztatowe wyprodukowane według naszych zaleceń. Mają być ciężkie, do pracy zarówno z młotkiem i młotem, z możliwością montażu imadła.

 

Organizery warsztatowe

 

Szafy i regały z przeznaczeniem na uporządkowanie drobnicy. Dostępne zarówno szafy zamykane jak i otwarte regały w komplecie z pojemnikami.

 

Szafki pracownicze

 

Meble socjalne, które skompletujemy do liczby pracowników. Szafki na wieszaki na odzież oraz szafy schowkowe z przeznaczeniem na ochronę rzeczy osobistych osób w firmie.

 

Szafy magazynowe

 

Najliczniejsza grupa produktowa szaf zamykanych z półkami lub z szufladami. Dostępne z zamknięciem tradycyjnym skrzydłowym oraz zamykane roletą przesuwną w poziomie.

 

Oraz inne meble

 

Krzesła przemysłowe, pojemniki magazynowe, dodatkowe półki, szafy na mapy, solidne komody z szufladami na narzędzia dla firm, listwy na kuwety oraz wyposażenie stołów warsztatowych.

Jak wygląda współpraca z Brastech?

Na każdym etapie zakupu odpowiadamy na wszystkie Wasze pytania i pilnujemy, aby przedstawić Wam funkcjonalność mebli oraz rozwiązanie problemów, o których istnieniu możecie jeszcze nie wiedzieć.

Zobacz co mówią o nas nasi klienci

Pomożemy urządzić Twoją przestrzeń firmową

Wypełnij formularz, nasz ekspert dobierze najlepsze meble do Twoich potrzeb i poinformuje Cię o naszej propozycji.

KROK 1

Wypełnij formularz.

KROK 2

Zarezerwuj około 10 minut na rozmowę.

KROK 3

Zadzwonimy do Ciebie za około 30 minut.

KROK 4

Asia, Kamil lub Marcin przedstawią najlepsze rozwiązania dla Twoich potrzeb.

Kamil Żmuda-Trzebiatowski - portret. Właściciel Brastech - Meble dla firm i przemysłu

Wypełnij formularz.
Oddzwonimy w 30 minut!