Pomożemy urządzić Twoją przestrzeń firmową

W ciągu 30 minut odpowiem z wyceną i podsumowaniem. Po akceptacji oferty potwierdź i zamów. Odpowiem też na wszystkie dodatkowe pytania.

Zamówienia

Kamil Żmuda-Trzebiatowski - portret. Właściciel Brastech - Meble dla firm i przemysłu

Wypełnij formularz.
Oddzwonimy w 30 minut!

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Meble, które znajdziesz w naszej ofercie, to głównie meble poleasingowe używane w biurach w Europie Zachodniej. Trafiają one do nas w sytuacji, gdy firma na przykład likwiduje swoje dotychczasowe biuro lub decyduje się zmienić całkowicie wyposażenie przestrzeni biurowej. W tych sytuacjach meble, które te firmy decydują się wymienić, są najczęściej świetnej jakości oraz serwisowane do samego końca. Często prawie nowe lub mające nieznaczne ślady użytkowania, co jednak nie wpływa w żaden sposób na utratę ich funkcjonalności. Dzięki temu, że dajemy tym meblom drugie życie, Ty możesz kupić markowe meble w świetnym stanie (nie oferujemy mebli używanych do wynajęcia), często kilkukrotnie taniej niż gdybyś kupował oryginalne meble w salonie. Dzięki temu możesz znacząco obniżyć koszt wyposażenia biura, gabinetu czy warsztatu lub stanowiska w zakładzie produkcyjnym.
Dzięki temu, że kupujesz meble z drugiej ręki, wydłużasz ich życie, co ma korzystny wpływ na środowisko naturalne. Przyczyniasz się w ten sposób do zmniejszania zużycia surowców naturalnych i energii potrzebnych do wytworzenia nowych mebli. Zmniejszasz emisję do atmosfery substancji, które negatywnie wpływają na środowisko. Klienci, decydując się na zakup, bądź współpracę z daną firmą, coraz częściej zwracają uwagę, na to czy prowadzi ona działania proekologiczne, czy ekologia jest dla niej ważna i jak bardzo te działania widoczne są w jej codziennym funkcjonowaniu. Kolejną korzyścią jest fakt, że markowe meble rzadko tracą na wartości.
Tak, kupując w Brastech możesz złożyć zamówienia na pojedyncze meble. Nasze meble trafiają zarówno do dużych powierzchni firmowych, jak i do małych domowych biur. Pomagamy wyposażyć przestrzeń biurową i magazynową oraz zwiększyć komfort pracy również małym kilkuosobowym firmom, jak i jednoosobowym działalnościom i freelancerom.
Jest kilka zasad, którymi powinieneś kierować się przy wyborze mebli z drugiej ręki, żeby ograniczyć ryzyko nietrafionego wyboru. W pierwszej kolejności sprawdź pochodzenie mebli. Ta informacja może dać Ci pewien pogląd na to, w jakim stanie technicznym mogą być meble i jaką “przeszłość” mają za sobą. Kolejną kwestią jest ich funkcjonalność. Meble takie jak fotele czy stoły, to podstawowe “narzędzia” pracy, przy których pracownicy spędzają większość czasu. Idealnie, gdyby były do nich dopasowane, w pełni funkcjonalne, a praca przy nich komfortowa. Kolejną prostą zasadą przy wyborze mebli metalowych jest ich waga. Sprawdź ciężar szafy, która Cię interesuje, ponieważ w produktach wykonanych z metalu waga jest wprost proporcjonalna do jakości. Na koniec warto sprawdzić, czy firma, która oferuje meble, daje możliwość zakupu mniejszej liczby egzemplarzy na “próbę”, by przetestować zakupione meble i wtedy dopiero podjąć ostateczną decyzję o zakupie większej partii.