Poznajmy się

Wyposażymy Twoją przestrzeń firmową w wysokiej jakości meble biurowe lub przemysłowe

Dostarczamy meble używane, nowe i z outletu w najwyższej jakości

Cześć, mam na imię Kamil. Pierwsze używane meble biurowe i metalowe kupiłem do swojej firmy. Szukałem rozwiązania wśród markowych produktów z dobrym stosunkiem jakości do ceny.
Znam Twoje problemy magazynowe i biurowe, ponieważ przetestowałem wiele rozwiązań, dotyczących organizacji i wyposażenia przestrzeni, a które rozwiązały moje własne problemy.

Z tej idei powstała nasza firma i zespół, w którym najpierw staramy się dokładnie poznać Twoje potrzeby, by potem dobrać odpowiedni produkt. Duże zamówienia i złożone zapytania konsultujemy w grupie i wymieniamy się doświadczeniami. Staramy się też porzucić Wasze obawy przed wyborem mebli używanych i uzasadnić, dlaczego warto zaopatrzyć się w markowy produkt. Za jedną z głównych zasad w naszym zespole stawiamy sobie rzetelne przedstawianie cech naszych produktów. Zależy nam, aby towar, który kupujesz, był zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Dlaczego warto zwrócić się do nas z zapytaniem? Bo oferujemy modele wszystkich producentów i wybieramy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie dostępne na rynku.

Nasza idea

Wysoka jakość i co z tego?

Każdy mebel metalowy można określić, że został wykonany z grubej blachy. Tak samo każdy fotel można nazwać ergonomicznym. Dla naszych produktów potrafimy uzasadnić każdą cechę i parametr oraz rzeczowo wyjaśnić, dlaczego są to meble najwyższej jakości.

Dostawa to nie problem, a usługa

Zapewniamy możliwość dostawy zamówienia w każde miejsce w Polsce z natychmiastową realizacją. Po naszej stronie jest organizowanie wysyłki i właściwe przygotowanie produktów na czas transportu tak, abyś mógł spokoju dokonać zakupu bez obaw o ich dostarczenie.

Fotel to narzędzie pracy

Uświadamiamy, że fotel w biurze jest podstawowym narzędziem pracy, które wpływa na komfort pracy i postawę ciała. Jeśli czujesz, że obecne krzesło jest powodem dyskomfortu w Twoim miejscu pracy to skontaktuj się z nami, pomożemy w rozwiązaniu Twojego problemu.

Świadomość o produkcie

Zależy nam, abyś znał działanie i parametry każdego produktu oraz w jaki sposób nasze meble mogą pomóc w codziennej pracy. Właściwe korzystanie odwdzięcza się poczuciem komfortu i harmonii.

Doradzamy i odradzamy

Wyszczególniamy produkty, które ze względu na swoją specyfikę nie nadają się do każdego zastosowania. Otwarcie o tym mówimy i proponujemy inne rozwiązanie.

Otwartość na Klienta i komunikacja

Budujemy poczucie bezpiecznego zakupu. Nie ukrywamy się za firmą - jesteśmy zawsze dla Was otwarci i dostępni. Rozmowa przed zakupem i wsparcie po zakupie jest dla nas czymś oczywistym. Uważamy, że pierwszy zakup to tylko początek współpracy.

Skąd pochodzą nasze meble?

Meble, które znajdziesz w naszej ofercie, to głównie meble poleasingowe używane w biurach w Europie Zachodniej. Trafiają one do nas w sytuacji, gdy firma na przykład likwiduje swoje dotychczasowe biuro lub decyduje się zmienić całkowicie wyposażenie przestrzeni biurowej.

Każda szafa po dostawie jest wyczyszczona, skompletowana w określoną liczbę półek i innego wyposażenia zgodnie z ofertą. Nie mają rdzy ani rażących wgnieceń. Mogą występować otarcia lub rysy. Wszystkie ślady, które wykraczają poza ocenę typowych śladów użytkowania, są przedstawione na zdjęciach. Z kolei wszystkie oferowane fotele są wyczyszczone, wyprane metodą ekstrakcyjną i sprawne technicznie. Zarówno fotele jak i szafy są poddawane 4-stopniowej kontroli jakości, która polega na ocenie stanu technicznego i wizualnego.

Dla kogo dedykujemy nasze produkty i usługi?

Frelancerzy

Spędzasz po kilkanaście godzin dziennie w pozycji siedzącej? Odczuwasz dyskomfort i godzisz się z tym, bo taka jest Twoja praca? To nie powinno tak wyglądać. Markowe meble biurowe są zaprojektowane i przewidziane do pracy 24/7.

Pracownicy Home Office

Pracując w domu masz gorsze warunki niż w firmie? Stoisz przed koniecznością urządzenia domowego biura, ale ogranicza Cię budżet? Znamy ten problem i wiemy, jak Ci pomóc. Kupując markowy fotel i biurko inwestujesz przede wszystkim w swoje zdrowie.

Firmy z biurami

Czy wiesz, że pracownik przywiązuje się do dobrego fotela i tym samym do swojego stanowiska pracy? Czy wiesz, że specjaliści wracający z zagranicy chcą pracować tylko przy ergonomicznym krześle i biurku? Dopasowane stanowisko pracy jest połączone z celami Twojej firmy.

Magazyny

Brakuje Ci swobodnego dostępu do szaf, bo akurat stoi tam paleta? Masz mały magazyn i nie masz pomysłu jak maksymalnie wykorzystać przestrzeń na towary? My wiemy, jak to zrobić. Szafy roletowe to spora oszczędność miejsca.

Warsztaty

Szukasz tańszych, ale solidnych mebli metalowych, bo nowe w Twoim warsztacie i tak będą po miesiącu wyglądać na używane? Chcesz w końcu uporządkować miejsce na narzędzia i tzw. drobnicę? Nasze szafy z szufladami i pojemnikami zmagazynują i uzupełnią każdy warsztat.

Firmy przemysłowe

Zwiększasz zatrudnienie? Wyposażasz nowy obiekt? Nowe szafy na narzędzia do maszyn są drogie? Chcesz uporządkować stanowisko pracy dla operatora? Na te i inne potrzeby mamy gotowe rozwiązania dostępne od ręki.

Zobacz co mówią o nas nasi klienci

Pomożemy urządzić Twoją przestrzeń firmową

Wypełnij formularz, nasz ekspert dobierze najlepsze meble do Twoich potrzeb i poinformuje Cię o naszej propozycji.

KROK 1

Wypełnij formularz.

KROK 2

Zarezerwuj około 10 minut na rozmowę.

KROK 3

Zadzwonimy do Ciebie za około 30 minut.

KROK 4

Asia, Kamil lub Marcin przedstawią najlepsze rozwiązania dla Twoich potrzeb.

Kamil Żmuda-Trzebiatowski - portret. Właściciel Brastech - Meble dla firm i przemysłu

Wypełnij formularz.
Oddzwonimy w 30 minut!