Opis produktu

Każdy egzemplarz Herman Miller Mirra z oferty został rozebrany, wnikliwie i dokładnie wyczyszczony.

Wykonany zakres odnowienia:

 • nowe kółka (do wyboru miękkie lub twarde)
 • nowa wkładka lędźwiowa oraz nowa wkładka przy krawędzi siedziska
 • odnowiona rama i podstawa foteli- krzesła praktycznie bez rys lub otarć
 • szczegółowe czyszczenie każdego elementu, szczelin oparcia i siatki, plastików
 • podłokietniki zdemontowane, odtłuszczone i wyczyszczone oraz zakonserwowane dedykowanym preparatem

 

Serwis mechaniczny:

 • wyczyszczenie wnętrza skrzyni
 • wymiana wyeksploatowanych elementów na nowe
 • likwidacja luzów
 • kontrola wszystkich mechanizmów przechyłu, podłokietników
 • smarowanie serwisowe i konserwacja

 

Jest to wersja wyposażenia tego modelu zgodnie z opisem. Mirra jest uznawana za fotel biurowy z najlepszą regulacją odcinka lędźwiowego na świecie. Fotele Hermana Millera znamy do najmniejszej śrubki. Przez cały okres po zakupie chętnie udzielamy wsparcia technicznego. Chętnie odpowiemy na pytania i doradzimy w zakupie. Znamy bardzo szczegółowo fotele od strony technicznej i wpływu każdej funkcji na ergonomię.

 

Poniższy opis fotela Herman Miller Mirra przedstawia jego ogólne cechy i funkcje.
*Dokładne parametry krzesła z oferty są zawarte w specyfikacji produktu i opisie powyżej.

 

Najważniejsze informacje:

 • Unikalne funkcje. Herman Miller Mirra jest krzesłem biurowym zaprojektowanym dla osób pracujących w ruchu, które oferuje zaawansowane opcje regulacji dla indywidualnego dopasowania, w tym unikalne funkcje takie jak FlexFront oraz reaktywne oparcia Butterfly Back i TriFlex.
 • Montaż i budowa.Montaż krzesła jest prosty i wymaga jedynie instalacji kółek i dostosowania wysokości, jednak pełne wykorzystanie jego ergonomii może wymagać czasu i eksperymentowania z dostępnymi regulacjami.
 • Design.Mirra łączy nowoczesny design z ergonomią, oferując też personalizację poprzez szeroki wybór kolorów i materiałów, co sprawia, że krzesło to jest pożądane zarówno w biurach, jak i domowych przestrzeniach, szczególnie wśród młodzieży.
 • Najważniejsza cecha.Krzesło Mirra sprawia najlepsze wrażenie podczas korzystania z oparcia. Uważamy, że jest to fotel z najlepszą regulacją odcinka lędźwiowego.

 

Fotel posiada szerokie możliwości regulacji, w tym:

 • Wsparcie lędźwiowe. Wyjątkowe rozwiązanie, które zapewnia natychmiastowy komfort, śledzenie każdego ruchu pleców i spersonalizowaną ergonomię. Jest to funkcja, która w łatwy sposób umożliwia w każdej chwili użytkowania na zmianę ustawienia.
 • Podłokietniki.Herma Miller Mirra to nie tylko ozdoba każdego wnętrza, ale przede wszystkim w pełni ergonomiczne krzesło. Podłokietniki dzięki intuicyjnym regulacjom w trzech płaszczyznach bez obawy odkształcania powierzchni sprawiają, że długotrwałe użytkowanie jest w pełni komfortowe, bez wrażenia ucisku.
 • Oparcie.Krzesła i stołki Mirra są dostępne w dwóch opcjach oparcia: elastycznym TriFlex oraz ultra-reaktywnym Butterfly Back. Ale jakie są różnice między tymi dwiema opcjami i czy jedna z nich jest lepsza? Butterfly Back łączy warstwę tkaniny z polimerowymi żyłami tworzącymi dynamiczną strukturę wspierającą, podczas gdy TriFlex to opcja bez warstwy tkaniny, co ułatwia czyszczenie. Obie wersje oparcia oferują pasywne wsparcie PostureFit w okolicy krzyżowej, które pomaga utrzymać prawidłowy układ kręgosłupa, oraz są wentylowane, by zapewnić chłód i wsparcie podczas aktywnego korzystania.
 • Siedzisko. Siedzisko z siatki to świetna alternatywa dla osób, które nie mogą być w ciągłym ruchu. Komfort cieplny i brak miejscowego ucisku podczas siedzenia są argumentami, które trudno zanegować w kwestii ergonomii i zalet siedziska z siatki. Dzięki temu konieczność pozycji siedzącej staje się akceptowalna i nie wymaga częstego wstawania z krzesła.
 • Ogranicznik wychylenia.Mechanizm Harmonic 2 oraz kręgosłup Loop Spine oferują użytkownikom fotela Mirra możliwość wygodnego rozciągania boczne i sięgania, a także płynne odchylenie dzięki zastosowaniu równoważnej technologii przechyłu. Ale jak te funkcje wpływają na komfort i wsparcie podczas pracy? Elastyczny kręgosłup Loop Spine wraz z mechanizmem Harmonic Tilt zapewnia wsparcie pleców podczas różnorodnych pozycji siedzenia, co zostało pozytywnie ocenione przez użytkowników. Projekt krzesła Mirra wspiera kość krzyżową oraz dolną i górną część pleców, co znacząco wpływa na poprawę komfortu każdego ruchu pleców dzięki zastosowaniu membrany wykonanej z elastycznego materiału.
 • Nachylenie do przodu.Funkcja nazywana równiez forwald tilt oraz ujemnym kątem oparcia. Jest częścią złożonego mechanizmu przechyłu z uwzględnieniem nachylenia do przodu. Responsywny tył butterfly zapewniając wsparcie podczas pracy aktywnej przy biurko, okazuje się niekiedy niezbędnym wyposażeniem krzesła. Tył triflex oparcia mimo, że zapewnia świetne wsparcie w okolicy lędźwi to bez funkcji ujemnego kąta oparcia nie wystarczy do zapewnia komfortu podczas pochylonej pozycji nad biurkiem.
 • Podsumowanie funkcji. Aby osiągnąć natychmiastowy komfort, konieczne jest spersonalizowanie ustawień fotela, co może wymagać dodatkowego czasu na eksperymentowanie z różnymi konfiguracjami. Design fotela Mirra koncentruje się na wydajności i lekkości estetycznej, uwidaczniając i świętując funkcję każdego komponentu, dodając elegancji każdej przestrzeni. Dzięki intuicyjnym regulacjom, użytkownik może łatwo dostosować fotel do swoich potrzeb, osiągając spersonalizowaną ergonomię. Gdy produkt pojawił się na rynku, szybko zyskał uznanie wśród klientów.

 

Siedzisko z siatki i oparcie z elastomer

 • Oparcie z elastomeru, czyli rodzaju polimerów dopasowuje się do kształtu ciała, zapewnia wsparcie podczas pracy i długotrwałe użytkowanie oraz minimalne ryzyko przegrzewania.
 • Siedzisko z siatki,które jest nie tylko wygodne, ale także zapewnia dobrą wentylację, co jest szczególnie ważne podczas długotrwałej pracy bez obawy odkształcania.

 

Dla kogo? 

Herman Miller Mirra jest szczególnie wskazany dla młodzieży w okresie wzrostu, kiedy to prawidłowa postawa jest kluczowa, a długotrwałe korzystanie z komputera jest częstą praktyką. Inwestycja w krzesło Mirra jest rozważana jako wartościowy kompromis między oczekiwaniami rodziców dotyczącymi zdrowia i komfortu ich dzieci a preferencjami estetycznymi oraz funkcjonalnymi młodszych użytkowników.

Podsumowanie

Podsumowując, Herman Miller Mirra to krzesło biurowe, które oferuje wiele funkcji zapewniających komfort i wsparcie podczas długotrwałej pracy. Właściwe dostosowanie krzesła do indywidualnych potrzeb użytkownika jest kluczowe dla osiągnięcia optymalnego komfortu, ale może wymagać pewnego czasu na dopasowanie ustawień.

Herman Miller Mirra to inwestycja w zdrowie i komfort pracy. Dzięki wielu możliwościom regulacji i nowoczesnemu designowi jest to produkt, który warto rozważyć, szczególnie dla młodszych osób, dla których prawidłowa postawa jest kluczowa.

Specyfikacja produktu

Informacje dodatkowe

Waga  
Wymiary  
Model Mirra 
Stan Odnowiony 
Regulacja wysokości fotela Tak 
Odchylanie do tyłu Tak 
Ujemny kąt przechyłu Tak 
Regulacja siły oporu oparcia Tak 
Kółka Nowe: twarde lub miękkie 
Podłokietniki: 3D 
Rodzaj oparcia Elastomer 
Rodzaj siedziska Siatkowe 
Regulacja wysokości oparcia Nie 
Regulacja odcinka lędżwiowego 2D 
Wysuw siedziska Nie 
Zagłówek Nie 

Dokumenty

Najczęściej zadawane pytania o fotel biurowy o Herman Miller Mirra

 • Dlaczego wasze fotele Mirra występują w różnych cenach ?
  Cena wynika tylko z rodzaju siedziska, informacje zawarte są w opisie i specyfice produktu.
 • W jaki sposób dostarczacie fotel?
  Fotel Mirra jest wysyłany w całości, bez konieczności montażu
 • Czy Mirra z tkaniną na oparciu to model Herman Miller Mirra 2 ?
  Nie. Mirra 1 również występuje z tkaniną na oparciu.
 • Nigdy nie korzystałem wcześniej z krzesła z oparciem z elastomeru. Czego mogę się spodziewać?
  Oparcie z elastomeru jest alternatywą dla oparć piankowych i siatkowych. Oparcie tapicerowane nie zapewnia komfortu cieplnego i cyrkulacji powietrza, ale jest miękkie. Oparcie siatkowe jest bardziej "surowe", ponieważ to oparcie z ramą. Na ramie zostaje osadzona siatka, co dla niektórych może być niewygodne. Elastomer nie posiada ramy i jednocześnie zapewnia przepływ powietrza, nie nagrzewa się.
 • Dlaczego nie macie w ofercie Herman Miller Mirra 2?
  To model krzesła, który jest sprzedawany krócej, dlatego nie są jeszcze popularne na rynku w regularnej odsprzedaży.

Fotel biurowy Herman Miller Mirra ceglasty

ID: FOT01B27

1900,00 

2337,00 
brutto

7 w magazynie

 • OPCJE DODATKOWE

7 w magazynie

 • OPCJE DODATKOWE

Może Ci się też spodobać

Dlaczego meble biurowe z Brastech?

Meble biurowe, które znajdziesz w naszej ofercie to produkty o wysokim stosunku jakości do ceny. Wizualnie prezentują się świetnie i nadal spełniają wszystkie oczekiwania związane z ergonomią, dzięki czemu świetnie nadają do wielogodzinnej pracy. Poznaj zalety zakupu krzeseł biurowych w Brastech:
 
 

Dostawa w 24h

Już nawet następnego dnia od zamówienia dostarczymy wybrane przez Ciebie meble biurowe pod Twój adres domowy, bądź do firmy na terenie całej Polski. Realizujemy wysyłki mebli w każdy dzień roboczy.

Kontrola jakości

Meble biurowe przeznaczone do sprzedaży wybieramy z należytą uwagą. Specjalny wieloetapowy proces kontroli jakości (po dostawie i przed wysyłką) sprawia, że jesteśmy jednym z najpewniejszych źródeł zakupu używanych mebli.

Oszczędność

Wyposażenie biura czy magazynu trwałymi, solidnymi i jakościowymi meblami nie musi już być dla Ciebie sporym obciążeniem budżetu. Meble używane, to tańsza alternatywa dla produktów sklepowych, zwłaszcza gdy wyposażasz dużą przestrzeń biurową lub magazynową.

Natychmiastowa dostępność

Zamawiając meble biurowe w Brastech, będą one w Twoim biurze w ciągu 1-2 dni roboczych od złożenia zamówienia. Zmontowane i gotowe do używania.

Potrzebujesz większej ilości mebli do swojej przestrzeni firmowej?

Wypełnij formularz, nasz ekspert dobierze najlepsze meble do Twoich potrzeb i poinformuje Cię o naszej propozycji.

KROK 1

Wypełnij formularz.

KROK 2

Zarezerwuj około 10 minut na rozmowę.

KROK 3

Zadzwonimy do Ciebie za około 30 minut.

KROK 4

Asia, Kamil lub Marcin przedstawią najlepsze rozwiązania dla Twoich potrzeb.

Kamil Żmuda-Trzebiatowski - portret. Właściciel Brastech - Meble dla firm i przemysłu

Wypełnij formularz.
Oddzwonimy w 30 minut!