Opis produktu

Każdy egzemplarz Herman Miller Celle z oferty zostaje odświeżony, wyprany metodą ekstrakcji oraz wnikliwie i dokładnie wyczyszczony.

Jest to pełna wersja wyposażenia tego modelu z podłokietnikami z regulacją 3D oraz ujemnym kątem przechylenia.

Fotele Hermana Millera znamy do najmniejszej śrubki. Przez cały okres po zakupie chętnie udzielamy wsparcia technicznego. Chętnie odpowiemy na pytania i doradzimy w zakupie. Znamy bardzo szczegółowo fotele od strony technicznej i wpływu każdej funkcji na ergonomię.

 

Poniższy opis fotela Herman Miller Celle przedstawia jego ogólne cechy i funkcje.

*Dokładne parametry krzesła z oferty są zawarte w specyfikacji produktu i opisie powyżej.


Herman Miller Celle wyróżniają przede wszystkim 2 cechy na tle pozostałych krzeseł z oferty w tym przedziale cenowym.

  • Dobre wsparcie lędźwiowe. Regulacja odcinka lędźwiowego odbywa się w dwóch płaszczyznach z dużymi zakresami odczuwalnych rezultatów. Pierwszy krok to ustawienie wsparcia w osi pionowej na wybranej wysokości pleców, drugi krok to dokręcenie lub poluzowanie docisku wsparcia do momentu osiągnięcia komfortu i poczucia dopasowania.
  • Oparcie membrana komórkowa Cellular Suspension. Oparcie Cellular Suspension składa się z 751 komórek polimerowych. Każda z dwóch komórek nie jest jednakowa i są zaprojektowane tak, by mapować elastycznie ciało użytkownika. Podobnie jak oparcia siatkowe zapewnia cyrkulację powietrza i komfort cieplny. Jest jednak nieco bardziej twarde niż na przykład oparcie w Herman Miller Sayl. Zatem jeśli bardziej niż przepływ powietrza i wyraźne wsparcie w oparciu cenisz sobie po prostu miękki fotel, to Herman Miller Celle nie będzie dobrym wyborem dla Ciebie.

Siedzisko

Warto wspomnieć o dodatkowej funkcji siedziska i oparcia w Herman Miller Celle, która nie jest zawsze komunikowana. Bazą wykonania oparcia i siedziska w tym krześle jest opisywana powyżej membrana komórkowa Cellular Suspension. Gdy masz do czynienia z tym fotelem, gdzie oparcie lub siedzisko jest wykończone tkaniną, to jest to po prostu tapicerowana nakładka z gąbki montowana na wcisk. Zawsze można ja zdemontować.

Specyfikacja produktu

Informacje dodatkowe

Waga  
Wymiary  
Model Celle 
Stan Używany 
Regulacja wysokości fotela Tak 
Odchylanie do tyłu Tak 
Ujemny kąt przechyłu Tak 
Regulacja siły oporu oparcia Tak 
Kółka Używane twarde 
Podłokietniki: 3D 
Rodzaj oparcia Elastomer 
Rodzaj siedziska Tapicerowane 
Regulacja wysokości oparcia Nie 
Regulacja odcinka lędżwiowego 2D 
Wysuw siedziska Tak 
Zagłówek Nie 
Niestandardowe parametry Oparcie w technologii membrana komórkowa Cellular Suspension 

Dokumenty

Najczęściej zadawane pytania o fotel biurowy o Herman Miller Celle

  • W jaki sposób dostarczacie fotel?
    Fotel Celle jest wysyłany w całości, bez konieczności montażu.
  • Nigdy nie korzystałem wcześniej z krzesła z oparciem z elastomeru. Czego mogę się spodziewać?
    Oparcie z elastomeru jest alternatywą dla oparć piankowych i siatkowych. Oparcie tapicerowane nie zapewnia komfortu cieplnego i cyrkulacji powietrza, ale jest miękkie. Oparcie siatkowe jest bardziej "surowe", ponieważ to oparcie z ramą. Na ramie zostaje osadzona siatka, co dla niektórych może być niewygodne. Elastomer nie posiada ramy i jednocześnie zapewnia przepływ powietrza, nie nagrzewa się.

Fotel biurowy Herman Miller Celle

ID: FOT01D2

1330,00 

1635,90 
brutto

5 w magazynie

  • OPCJE DODATKOWE

5 w magazynie

  • OPCJE DODATKOWE
Zespół Brastech - zawsze gotowy dobrać meble dla Twojej firmy

Dobierz do zestawu

Może Ci się też spodobać

Dlaczego meble biurowe z Brastech?

Meble biurowe, które znajdziesz w naszej ofercie to produkty o wysokim stosunku jakości do ceny. Wizualnie prezentują się świetnie i nadal spełniają wszystkie oczekiwania związane z ergonomią, dzięki czemu świetnie nadają do wielogodzinnej pracy. Poznaj zalety zakupu krzeseł biurowych w Brastech:
 
 

Dostawa w 24h

Już nawet następnego dnia od zamówienia dostarczymy wybrane przez Ciebie meble biurowe pod Twój adres domowy, bądź do firmy na terenie całej Polski. Realizujemy wysyłki mebli w każdy dzień roboczy.

Kontrola jakości

Meble biurowe przeznaczone do sprzedaży wybieramy z należytą uwagą. Specjalny wieloetapowy proces kontroli jakości (po dostawie i przed wysyłką) sprawia, że jesteśmy jednym z najpewniejszych źródeł zakupu używanych mebli.

Oszczędność

Wyposażenie biura czy magazynu trwałymi, solidnymi i jakościowymi meblami nie musi już być dla Ciebie sporym obciążeniem budżetu. Meble używane, to tańsza alternatywa dla produktów sklepowych, zwłaszcza gdy wyposażasz dużą przestrzeń biurową lub magazynową.

Natychmiastowa dostępność

Zamawiając meble biurowe w Brastech, będą one w Twoim biurze w ciągu 1-2 dni roboczych od złożenia zamówienia. Zmontowane i gotowe do używania.

Potrzebujesz większej ilości mebli do swojej przestrzeni firmowej?

Wypełnij formularz, nasz ekspert dobierze najlepsze meble do Twoich potrzeb i poinformuje Cię o naszej propozycji.

KROK 1

Wypełnij formularz.

KROK 2

Zarezerwuj około 10 minut na rozmowę.

KROK 3

Zadzwonimy do Ciebie za około 30 minut.

KROK 4

Asia, Kamil lub Marcin przedstawią najlepsze rozwiązania dla Twoich potrzeb.

Kamil Żmuda-Trzebiatowski - portret. Właściciel Brastech - Meble dla firm i przemysłu

Wypełnij formularz.
Oddzwonimy w 30 minut!